2017

Uczestnicy                                                                                             Reprezentuje                                            Kategoria



1 AGATA BACHURSKA - CHYBA, ŻE - PODKŁAD MGOK W KORONOWIE SP
2 ALEKSANDRA KRAWCZYK - CAN'T HELP FALLING IN LOVE WITH YOU - PODKŁAD MDK NR 5 BYDGOSZCZ GIMNAZJUM
3 ALEKSANDRA MATYKA - LUNA SREBRNOOKA - PODKŁAD ZESP. SZKÓŁ WE WTELNIE GIMNAZJUM
4 ALEKSANDRA WOJTKOWIAK - WIOSNA I DESZCZ - PODKŁAD PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. MARIANA REJEWSKIEGO W BIAŁYCH BŁOTACH GIMNAZJUM
5 ALICJA FIRMANTY - MYŚL O TOBIE - PODKŁAD GOK UNISŁAW SP
6 AMADEUSZ DRĄG - DO OBCYCH RĄK - PODKŁAD   PONAD GIMNAZJUM
7 ANNA CHAREŃSKA - A JA WOLĘ MOJĄ MAMĘ - PODKŁAD GOK OSIELSKO SP
8 ANNA RATAJCZAK - DAJ MI RĘKĘ TATO - PODKŁAD SP W MAMLICZU SP
9 BŁAŻEJ SKRABUŁA - DRESZCZE - PODKŁAD SP IM.JANA PAWŁA II W MAKSYMILIANOWIE SP
10 DAMIAN KOLASIŃSKI I ZUZIA ŻYCHSKA ( DUET ) - SAY SOMETHING - PODKŁAD MDK NR 5 BYDGOSZCZ PONAD GIMNAZJUM
11 JAGODA MISZCZAK - BEAUTY & THE BEST - PODKŁAD ŚWIETLICA ŻOŁĘDOWO GIMNAZJUM
12 JOLANTA WIŚNIEWSKA - KOŁYSANKA DLA NIEZNAJOMEJ - GITARA ELEKTROAKUSTYCZNA ZESP. SZKÓŁ W WIERZCHUCINIE KRÓLEWSKIM GIMNAZJUM
13 JULIA BORKOWSKA - BILET DO MARZEŃ - PODKŁAD MGOK W KORONOWIE SP
14 JULIA GROCHOWSKA - CZARNY BLUES O CZWARTEJ NAD RANEM - GITARA ELEKTROAKUSTYCZNA ZESP. SZKÓŁ W WIERZCHUCINIE KRÓLEWSKIM GIMNAZJUM
15 JULIA KAMIŃSKA - KARUZELA - PODKŁAD ŚWIETLICA ŻOŁĘDOWO GIMNAZJUM
16 JULIANA SWENDRAK - KARMELOWE - PODKŁAD ŚWIETLICA ŻOŁĘDOWO SP
17 KAROLINA ZIĘTAK - UWIERZ W NAS - PODKŁAD VOICE COMPLETE - PRYWATNA SZKOŁA EMISJI GŁOSU PONAD GIMNAZJUM
18 KRZYSZTOF WIŁNICKI - NAPRAW - PODKŁAD SP 32 BYDGOSZCZ SP
19 LILIA MARTA LANGE - PIOSENKA NA ZŁY CZAS - PODKŁAD MDK NR 6 BYDGOSZCZ GIMNAZJUM
20 MARCIN SOBOCIŃSKI - POMIMO BURZ - PODKŁAD ŚWIETLICA ŻOŁĘDOWO GIMNAZJUM
21 MARTA WIŚNIEWSKA - SERDUSZKO PUKA W RYTMIE CHA-CHA - PODKŁAD GOK OSIELSKO SP
22 MARTYNA ORZECHOWSKA - MIĘTA - PODKŁAD
GIMNAZJUM NR 2 W SEROCKU GIMNAZJUM
23 MARTYNA STALA - BRZYDCY - PODKŁAD GOK OSIELSKO PONAD GIMNAZJUM
24 MARTYNA TOMASZEWSKA - SMAK RADOŚCI - PODKŁAD SP IM.JANA PAWŁA II W MAKSYMILIANOWIE SP
25 MIKOŁAJ WALCZAK - HELLO - PODKŁAD GOK OSIELSKO SP
26 MONIKA PRZYBYSZ - BĄDŹ MOJĄ SIŁĄ - PODKŁAD MGOK W KORONOWIE GIMNAZJUM
27 NATALIA JAKUBOWSKA I ROZALIA GRYGIEL - WSZYSTKO MI MÓWI, ŻE MNIE KTOŚ POKOCHAŁ - MIKROFON DO GITARY GOK DOBRCZ SP
28 NATALIA POCZYNEK - JESSY & JOY - BIEGNIJ SERCE - PODKŁAD MDK NR 5 BYDGOSZCZ GIMNAZJUM
29 OLAF PORAZIŃSKI - TAK BLISKO - PODKŁAD ŚWIETLICA ŻOŁĘDOWO SP
30 OLGA LEWALSKA - PRZEJRZYJ - PODKŁAD LICEUM OGÓLNOKSZT. IM. T. KOTARBIŃSKIEGO W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM PONAD GIMNAZJUM
31 OLGA SOBAŃSKA - AIN'T NOBODY - PODKŁAD SP 32 BYDGOSZCZ SP
32 OLIWIA UCZNIAK - CHCĘ BYŚ BYŁ - PODKŁAD MGOK W KORONOWIE GIMNAZJUM
33 ROKSANA JANUSZEWSKA - KILKA SŁÓW O NAS - PODKŁAD ŚWIETLICA ŻOŁĘDOWO PONAD GIMNAZJUM
34 STANISŁAW ANDRYSZAK - JESTEŚMY NA WCZASACH - PODKŁAD MDK NR 6 BYDGOSZCZ SP
35 WERONIKA STAŚKOWSKA - DLA CIEBIE JESTEM SOBĄ - PODKŁAD ŚWIETLICA ŻOŁĘDOWO PONAD GIMNAZJUM
36 WIKTORIA KIDA - MOONLIGHT - PODKŁAD GOK OSIELSKO GIMNAZJUM
37 WIKTORIA SYPEK - I CANT HELP FALLING IN LOVE WITH YOU - INSTRUMENT UKULELE SP 32 BYDGOSZCZ SP
38 ZESPÓŁ LEGATO - PĘDZĄ KONIE PO BETONIE - PODKŁAD PUBLICZNE GIMNAZJUM IM. MARIANA REJEWSKIEGO W BIAŁYCH BŁOTACH GIMNAZJUM
39 ZUZANNA BIEGNIEWSKA - ZANIM PÓJDĘ - PODKŁAD SP IM.JANA PAWŁA II W MAKSYMILIANOWIE SP
40 ZUZANNA WILAND - NA PIERWSZY ZNAK - PODKŁAD MDK NR 5 BYDGOSZCZ PONAD GIMNAZJUM

Miejsca

"Szkoła Podstawowa"
I miejsce - Krzysztof Wiłnicki - SP nr 32 w Bydgoszczy
II miejsce - Anna Chareńska - GOK Osielsko
III miejsce - Stanisław Andryszak - MDK nr 6 w Bydgoszczy

"Szkoła Gimnazjum"
I miejsce - Wiktoria Kida - GOK Osielsko
II miejsce - Monika Przybysz - MGOK w Koronowie
III miejsce - Martyna Orzechowska - Gimnazjum nr 2 w Serocku

Wyróżnienie - Lilia Marta Lange - MDK nr 6 w Bydgoszczy
Wyróżnienie - Aleksandra Matyka - Zespół Szkół we Wtelnie

"Szkoła Ponadgimnazjanla"
I miejsce - Damian Kolasiński i Zuzia Żychska - MDK nr 5 w Bydgoszczy
II miejsce - Karolina Ziętak - Voice Complete - Prywatna Szkoła Emisji Głosu
III - Amadeusz Drąg - Bydgoszcz

Wyróżnienie - Weronika Staśkowska - Świetlica Żołędowo

Nagroda dla najmłodszego uczestnika - Anna Chareńska - GOK Osielsko

Jeszcze raz gratulujemy...


2018